Нанесення логотипу на серветку

Нанесемо на Серветки логотип або зображення для весілля, корпоративних заходів та ін. У вас є монограма для вашого весілля або іншого спеціального випадку? Наші спеціально видрукувані обідні серветки ідеально підійдуть для святкування весілля, проведення компаній, урочистих відкриттів, підходить для корпоративних розважальних заходів! 

Логотип компанії — це основний носій інформації про компанію, який запам'ятовують її клієнти, як існуючі, так і потенційні. Логотип встановлює чіткий асоціативний зв'язок у клієнта з ім'ям компанії.

Сьогодні ми бачимо і чуємо рекламу скрізь — на телебаченні, на радіо, на вулиці. Це дозволяє досягти уваги клієнта. Ми раді запропонувати вам ще один вид реклами — паперові серветки з логотипом. Ці серветки можуть бути не тільки декоративним доповненням кожної із сторін або сервіруванням столу, але вони можуть бути й відмінним просуванням будь-якого продукту.

Паперові серветки з логотипом — широкі можливості для друку.
Хороший матеріал робить хорошим наш продукт.
Матеріал: 100% целюлоза
З 1, 2, 3-х шарові відповідно до вимоги
Продукт високої якості — забезпечує максимальну вбираність, хорошу текстуру, міцність.

Характеристики друку: друк до 6 кольорів; вага паперу від 15 г/м.2; шари 1 — 2 або 3; формати 33 х 33 см; упаковка — прозора плівка.

Компанія «ДарПак» окрім своєї основної сфери діяльності, друку декоративної серветки, надає так само послуги нанесення якісного логотипу та інформації замовника на поліпропіленову СПП, БОПП упаковку, будь-якого кольору як з фронтального так і з тильного боку.
Компанія має хороший досвід у сфері надання даної послуги, що гарантує своїм клієнтам очікуваний результат.

«МИ ХЛОПЦI ВДАЛI, ЛОГОТИП ВАМ ЗРОБИТИ В СИЛУ!»