ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Компанія ДАРПАК, що спеціалізується на друку декоративної серветки преміум-класу, має восьми річний досвід у виробництві власних торгових марок (Private Label) для найбільших національних рітейлерів України.

Виробництво

В асортименті 1-но, 2-х, 3-х шарові серветки з повно кольоровим друком (малюнками), з різними тематичними дизайнами, також в асортименті великий вибір монотонних, а саме білих і кольорових серветок. Родзинкою підприємства є виробництво серветок у виконанні «Дует». ТОВ «ДАРПАК» випускає продукцію під власною ТМ «Silken», а також, за бажанням клієнтів, виробляє продукцію під приватною маркою «PL» замовника. Для виробництва продукції використовується тільки якісна сировина відомих європейських виробників. Загальною характеристикою для всіх без винятку виробів компанії і, одночасно, їх безперечною перевагою є незмінно високу якість.

Наша компанія постійно розвивається і вдосконалюється за рахунок відновлення виробничого обладнання, впровадженням новітніх технологій, залучення персоналу високої кваліфікації і його постійного навчання. Гармонійне поєднання всіх вище перерахованих факторів дозволило компанії ТОВ «ДАРПАК» стати на вищу ланку в рейтингу виробників в галузі в Україні.